TE Connectivity RC212-0.3-30M
Common Mode Chokes / Filters RC212 Common Mode Choke 250VAC, 0.3A, 30mH, Vertical
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RC212-0.3-30M.
TME
Datasheet4 pagine0 anni fa
Newark
Burklin Elektronik
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RC212-0.3-30M fornite dai suoi distributori.
Common Mode Choke, 30Mh, 0.3A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RC212-0.3-30M
Common mode choke, vertical, 30 mH, 300 mA, RC212-0.3-30M
RC212-0.3-30M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RC212-0.3-30M | Internal Number: 819704-SF | RC212-0.3-30M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part# RC212-0.3-30M | Schaffner