TE Connectivity FN351H-16-29
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 16A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN351H-16-29.
IHS
Datasheet5 pagine0 anni fa
Electro Sonic
Newark
Trend di 3 mesi:
+591%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN351H-16-29 fornite dai suoi distributori.
HIGH VOLTAGE EMC FILTER 3-PH 3-PH 520VAC 16A CHASSIS FN 351 SERIES
Schaffner High Power Filters for Drives
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
FN351H-16-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner RFI FN351, 3 x 520/300 V
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 520V AC 16A
Power Line Filter, 16A, 2.3Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:16A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 351 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN351H-16/29