TE Connectivity FN3287-80-34-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 80A 760VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet9 pagine0 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-50.00%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3287-80-34-C26-R65 fornite dai suoi distributori.
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 80A STB TERM 34 CY 1.5UF FN 3287 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 80A, STB Terminal 34, Cy 1.5uF
Box Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 80A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
FN3287-80-34-C26-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 80A, 530VAC;
LINE FILTER 530V/305VAC 80A CHAS
3 PHASE SLIM BOOK STYLE STANDA
Power Line Filter, 3 Phase, 80A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:80A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3287-80-34-C26-R65
FN3287-80-34-C26-R65 Current Rating: 80 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 80 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-80-34-C26-R65 | Internal Number: 818055-SF | FN3287-80-34-C26-R65 Current Rating: 80 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 80 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-80-34-C26-R65 | Schaffner