TE Connectivity FN3270H-800-99
3 Phase Compact Filter 520Vac, 800A Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-800-99
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN3270H-800-99.
element14 APAC
Newark
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+20.00%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3270H-800-99 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 800A 520VAC Busbar Flange Mount
Power Line Filters 3PHASE 800A EMC/RFI 520VAC
3 PHASE COMPACT FILTER 520VAC 800A
LINE FILTER 800A CHASSIS MOUNT
FILTER, THREE PHASE, 800A, 520VAC; Current Rating: 800A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 59.5mA; Product Range: FN 3270 Seri