TE Connectivity FN3258-100-35
EMC/RFI filter, 150 kHz to 60 Hz, 100 A, 3x 480/277 VAC, 55 kW, terminal block, FN3258-100-35
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN3258-100-35.
TME
Datasheet5 pagine0 anni fa
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+20.45%
Supply Chain
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3258-100-35 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 100A 480VAC Terminal Block Chassis Mount
FILTER 3-PH EMC/RFI SINGLE 480/277VAC 100A PANEL FN3258 SERIES
Power Line Filters 100A, 33mA, 34.5W ULTRA-COMPACT
FN3258-100-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner RFI FN 3258, 3 x 480/277 V
RFI Filters for Regeneration Units
3 Phase Slim Line Filter 480VAC,
LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
FILTER CHASSIS 100AMP T/B 50MM
FILTER, 3 PHASE, 100A; Current Rating: 100A; Voltage Rating: 480VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 33mA; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Rfi Power Line Filter, 100A, 33Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:480Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3258-100-35