TE Connectivity FN3120H-110-35
Power Line Filter EMC/RFI 0Hz to 60Hz 110A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN3120H-110-35.
TME
Datasheet4 pagine0 anni fa
element14 APAC
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-23.08%
Supply Chain
Country of OriginHungary
Introduction Date2003-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN3120H-110-35 fornite dai suoi distributori.
POWER LINE FILTER, 3-PHASE, 110A, 520VAC; Current Rating: 110A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 97.9mA; Product Range: -; SVHC: No SV
Power Line Filter, 3-Phase, 110A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:110A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3120H-110-35
FN3120H-110-35 Current Rating: 110 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Power Your Drives With Superior Emc Protection | 110 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3120H-110-35 | Internal Number: 806165-SF | FN3120H-110-35 Current Rating: 110 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Power Your Drives With Superior Emc Protection | 110 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3120H-110-35 | Schaffner