TE Connectivity FN2200-400-99
DC EMC/EMI Filter For Photovoltaic Inverters 400 Amp | Schaffner FN2200-400-99
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2200-400-99.
Newark
element14 APAC
Master Electronics
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2200-400-99 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 400A 1200VDC Quick Connect Flange Mount
Power Line Filters 1200V 400A DC FILTER DC FILTER
FN2200-400-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FLTR 1200VDC 400A CHASS MNT
LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
POWER LINE FILTER, 3-PHASE, 400A, 1.2KV; Current Rating: 400A; Voltage Rating: 1.2kV; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: -; Product Range: FN 2200; SVH
Power Line Filter, 3-Phase, 400A, 1.2Kv; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:1.2Kvdc; Current Rating:400A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Busbar; Product Range:Fn 2200 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2200-400-99