TE Connectivity FN2200-150-40
DC EMC/EMI Filter For Photovoltaic Inverters 150 Amp | Schaffner FN2200-150-40
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2200-150-40.
TME
Datasheet5 pagine0 anni fa
Electro Sonic
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2200-150-40 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 150A 1200VDC Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters 1200V 150A DC FILTER DC FILTER
FN2200-150-40, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FLTR 1200VDC 150A CHASS MNT
LINE FILTER 1.2KVDC 150A CHASSIS
POWER LINE FILTER, EMI/RFI, 150A, 1.2KV; Current Rating: 150A; Voltage Rating: 1.2kV; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: -; Product Range: FN 2200; SVHC: No SVH
Power Line Filter, 3-Phase, 150A, 1.2Kv; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:1.2Kvdc; Current Rating:150A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2200-150-40