TE Connectivity FN2060-30-08
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2060-30-08.
IHS
Datasheet3 pagine0 anni fa
Arrow Electronics
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
-23.00%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2060-30-08 fornite dai suoi distributori.
AC FILTER MULTI-STAGE EMI 1-PH 250VAC 30A CHASSIS FN 2060 SERIES
Single Phase Filter 2-Stage FN2060 30A
800574 30 Amp General Pourpose
FN2060-30-08, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Power Line Filters MULTI-STAGE 30A
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 30A, 870Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:30A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2060-30-08