TE Connectivity FN2020-16-06
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Quick Connect Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity FN2020-16-06.
IHS
Datasheet7 pagine0 anni fa
Newark
Farnell
Electro Sonic
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+96.11%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity FN2020-16-06 fornite dai suoi distributori.
AC/DC EMI FILTER 1-PH 250VAC 16A CHASSIS FN 2020 SERIES
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
FN2020-16-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
Power Line Filters FN2020-16/06
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Filter, 16A, Chassis; Current Rating:16A; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:General Purpose; Filter Terminals:Quick Connect; Inductance Min:650Μh; Capacitance:0.15Μf; Leakage Current Max:740Μa; Product Range:-; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-16-06