Samtec ZW-48-13-T-S-945-140
Stacking Board Connector, ZW Series, 48 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZW-48-13-T-S-945-140.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 48 Contacts, Through Hole, MTSW Series
Stacking Board Connector, DW Series, 48 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
TE Connectivity5-826947-0
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-HoleCarton
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 8.23mm
TE Connectivity5-826936-0
TE Connectivity 5-826936-0 Headers Wire Housing Male 1X50 Positions Vertical Tin
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZW-48-13-T-S-945-140 fornite dai suoi distributori.
Conn Board Stacker HDR 48 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk