Samtec ZW-40-09-F-S-200-177
Conn Board Stacker HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZW-40-09-F-S-200-177.
Sager Electronics
Datasheet1 pagina14 anni fa
Parti correlate
Se008002013 2340-6111Tg=40/1R/Pshdr/Str.230-.120/10Min/90:10.. Rohs Compliant: No
2.54mm Pitch C-Grid III Header, Single Row, Right-Angle, 40 Circuits, Tin (Sn) Plating
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 40 Contacts, Through Hole, HTSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 40 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 40 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 40 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Box
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZW-40-09-F-S-200-177 fornite dai suoi distributori.
Board Stacking Connector, 80 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Black Insulator