Samtec ZW-22-13-T-S-545-130
Stacking Board Connector, ZW Series, 22 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZW-22-13-T-S-545-130.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 22 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 8.13mm
TE Connectivity2-640456-2
Board Connector, 22 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
KK 254 Solid Header, Right-Angle, with Friction Lock, 22 Circuits, Tin (Sn) Plating
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 22 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
KK 254 Breakaway Header, Right-Angle, 22 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 9.17mm (.361")
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 22 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZW-22-13-T-S-545-130 fornite dai suoi distributori.
Conn Board Stacker HDR 22 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk