Samtec ZW-06-10-T-S-550-150
Stacking Board Connector, ZW Series, 6 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZW-06-10-T-S-550-150.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 6 Circuits, Tin (Sn) Plating
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 6 Contacts, Through Hole Straight, KK 254 4030
TE Connectivity640452-6
Conn Unshrouded Header HDR 6 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
TE Connectivity640453-6
Conn Unshrouded Header HDR 6 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Package
KK 254 Wire-to-Board Header Single Row 90° 6 Circuits PA Polyamide Nylon Tin Plating
.100 Terminal Strip Assembly 550 VAC 7 Amp Through Hole Unshrouded Header 15.24mm
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZW-06-10-T-S-550-150 fornite dai suoi distributori.
Conn Board Stacker HDR 6 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk