Samtec ZW-04-08-L-D-285-100
Stacking Board Connector, ZW Series, 8 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZW-04-08-L-D-285-100.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Connector Unshrouded Header 8 Position 2.54mm Solder Straight Thru-Hole Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 8 Contacts, Through Hole, TSW Series
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Amphenol Communications Solutions75867-132LF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 8 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Tube
Amphenol Communications Solutions75869-132LF
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 8 position 0.100" (2.54mm)
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZW-04-08-L-D-285-100 fornite dai suoi distributori.
Conn Board Stacker HDR 8 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk