Samtec ZLTMM-120-69-G-D-500
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ZLTMM-120-69-G-D-500.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing1 pagina13 anni fa
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 40 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 40 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
Connector Unshrouded Header 40 Position 2mm Solder Right Angle Thru-Hole Tray
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole, TMM Series
TMM ROHS3Compliant COMMERCIAL 2000 Connector Header -55C~125C 3.2A per Contact 500V 3.94mm
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Right Angle, TMM Series
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ZLTMM-120-69-G-D-500 fornite dai suoi distributori.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 40 POS 2mm Solder ST Thru-Hole T/R
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")