Samtec YTW-20-06-L-Q-380-080
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Board Stacker
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec YTW-20-06-L-Q-380-080.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 80 Contacts, Through Hole, TMMH Series
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
Descrizioni
Descrizioni di Samtec YTW-20-06-L-Q-380-080 fornite dai suoi distributori.
Conn Board Stacker HDR 80 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
ULTRA HI DEN. BOARD STACKER 2MM (.079"")