Samtec YTE-125-02-L-5-730
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec YTE-125-02-L-5-730.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing1 pagina9 anni fa
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Descrizioni
Descrizioni di Samtec YTE-125-02-L-5-730 fornite dai suoi distributori.
Conn Elevated Socket SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube