Samtec YTE-120-02-G-6-710
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Elevated Socket Strip
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec YTE-120-02-G-6-710.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing1 pagina9 anni fa
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Descrizioni
Descrizioni di Samtec YTE-120-02-G-6-710 fornite dai suoi distributori.
Conn Elevated Socket SKT 120 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube