Samtec TW-10-01-T-D-200-062
Stacking Board Connector, TW Series, 20 Contacts, Header, 2 mm, Through Hole, 2 Rows
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec TW-10-01-T-D-200-062.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
Samtec
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole, TMM Series
10+10 Pos. Male DIL Vertical Throughboard Conn. RoHS Compliant: Yes
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Black Insulator, Receptacle
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Descrizioni
Descrizioni di Samtec TW-10-01-T-D-200-062 fornite dai suoi distributori.
"Flexible Surface Mount Board Stacking Header
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk