Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Ways, 24 , 609.6 mm, 2 mm, Tiger Eye TCSD
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N.
Newark
Datasheet1 pagina8 anni fa
TME
Samtec
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+18.50%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descrizioni
Descrizioni di Samtec TCSD-05-D-24.00-01-F-N fornite dai suoi distributori.
Idc Socket Cable Assemblies Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-24.00-01-F-N
CABLE ASSY, 10P IDC RCPT-RCPT, 609.6MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 24"; Cable Length - Metric: 609.6mm; Connector Pitch: 2mm; Cable Pitch: 1mm;