Samtec TCMD-10-T-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 2 , 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec TCMD-10-T-02.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing4 pagine9 anni fa
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+58.93%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Ribbon Cable REORD 517-3365/40 40C GRY FLT CBL 100'
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
Cable Assembly 0.06m 28AWG 1.27mm 4 to 4 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector M-F TIGER EYE™ Skin
Descrizioni
Descrizioni di Samtec TCMD-10-T-02.00-01-N fornite dai suoi distributori.
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector M-F TIGER EYE™ Skin
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 20Pos, 2"; Connector To Connector:Idc Plug To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:50.8Mm; Connector Pitch:2Mm; Product Range:Tiger Eye Tcmd Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCMD-10-T-02.00-01-N