Samtec ST4-10-1.50-L-D-P-TR
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.40 mm Micro Blade & Beam Ultra Fine Pitch Header
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ST4-10-1.50-L-D-P-TR.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing4 pagine9 anni fa
Sager Electronics
element14 APAC
Newark
Toby Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+95.55%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Conn Board to Board PL 20 POS 0.4mm Solder ST SMD Embossed T/R, 0.4mm B-B H=1.0
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.4 B/B Plug Assy 20Ckt EmbsTp Pkg
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.4 B/B Rec Assy W/Tape 14Ckt EmbsTpPkg
0.5mm 2 20P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Low Profile Blade & Beam Terminal Strip
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ST4-10-1.50-L-D-P-TR fornite dai suoi distributori.
Mezzanine Connector, Header, 0.4 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount, Phosphor Bronze
Conn Fine Pitch Connector HDR 20 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R
SAMTEC ST4-10-1.50-L-D-P-TR CONNECTOR, HEADER, 0.4MM, 20WAY
Mezzanine Conn, Hdr, 20Pos, 2Row; Mezzanine Connector Type:Header; Pitch Spacing:0.4Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:20Contacts; Connector Mounting:Surface Mount; Contact Material:Phosphor Bronze; Product Range:St4 Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ST4-10-1.50-L-D-P-TR