Samtec SSW-127-02-S-D
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 54 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec SSW-127-02-S-D.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing3 pagine9 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions68683-327LF
Conn Socket Strip SKT 54 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Dubox® Tube
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 50 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Mount, SSQ Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 40 Contacts, Through Hole Mount, SSW Series
TE Connectivity2-147102-5
Connector Socket Strip RCP 50 POS 2.54mm Solder ST SMD Gang of Tubes
1.27mm Pitch EBBI 50D Receptacle, Vertical, 40 Circuits, 2.79mm PC Tail Length
Descrizioni
Descrizioni di Samtec SSW-127-02-S-D fornite dai suoi distributori.
"Tiger Buy™ Socket Strip with PCB Tails
Conn Socket Strip SKT 54 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
CONN RCPT .100" 54POS DUAL GOLD
2.54mm 2.54mm Double Row 4.7A Tin 54P -55鈩儈+125鈩 Phosphor Bronze Direct Insert 8.51mm Square Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS