Samtec MTSW-205-10-G-D-575
Pin Header, 5.08mm Pin Pitch, Board-to-Board, 5.08 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec MTSW-205-10-G-D-575.
Samtec
Datasheet2 pagine8 anni fa
Technical Drawing1 pagina11 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Pin Header, Board-to-Board, 5.08 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW Series
MOLEX 39-28-1103 Header 2 Row 180° w/o PCB Lock 10p 94V-2 Tin Plating w/o Drain Holes
Descrizioni
Descrizioni di Samtec MTSW-205-10-G-D-575 fornite dai suoi distributori.
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Connector, Header, 10Pos, 2Rows, 5.08Mm; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:5.08Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:10Contacts; Contact Termination Type:Through Hole; Product Range:Mtsw Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-205-10-G-D-575