Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Positions, 2.5 ", 64 mm, 1.27 mm"
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N.
Newark
Electro Sonic
TME
Trend di 3 mesi:
-4.35%
Parti correlate
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Descrizioni
Descrizioni di Samtec FFSD-25-D-02.50-01-N fornite dai suoi distributori.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 50 Conductor, 2.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:50Positions; Cable Length - Imperial:2.5"; Cable Length - Metric:64Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-25-D-02.50-01-N