Samtec FFSD-20-D-09.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 9 ", 229 mm, 1.27 mm"
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec FFSD-20-D-09.00-01-N.
Newark
Sager Electronics
TME
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Samtec FFSD-20-D-09.00-01-N fornite dai suoi distributori.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 40 Conductor, 9", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:9"; Cable Length - Metric:229Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-20-D-09.00-01-N