Samtec FFSD-20-D-02.50-01-N
Cable Assembly Flat 0.063m 30AWG 40 POS IDC Connector to 40 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec FFSD-20-D-02.50-01-N.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Newark
Electro Sonic
Farnell
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-94.29%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Descrizioni
Descrizioni di Samtec FFSD-20-D-02.50-01-N fornite dai suoi distributori.
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 2.5 , 64 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 40 Conductor, 2.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:2.5"; Cable Length - Metric:64Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-20-D-02.50-01-N