Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N.
Newark
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
-9.71%
Parti correlate
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N fornite dai suoi distributori.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 2", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:51Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-02.00-01-N