Samtec ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1
Cable Assembly Twinax 0.304m 34AWG Board to Board to Board to Board M-M AcceleRate® Bag
Richiedi un campioneScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1.
Samtec
Technical Drawing3 pagine5 anni fa
Datasheet1 pagina6 anni fa
Toby Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+149%
Descrizioni
Descrizioni di Samtec ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1 fornite dai suoi distributori.
Cable Assembly Discrete Wire 0.3m 34AWG Board to Board to Board to Board 50 to 50 POS F-F Eye Speed
"AcceleRate® Slim Cable Assembly
CABLE M-M 304.8MM-M 16PAIR 12"
FleXYZ™ Flexible-Height Socket Strip, 2.
CBL ASSY, WTB PLUG-PLUG, 16POS, 304.8MM;
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 16P, 12"; Connector To Connector:Wire To Board Plug To Wire To Board Plug; No. Of Positions:16Positions; Connector Pitch:0.635Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:304.8Mm; Cable Length - Imperial:12" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-16-12.0-LU-LD-2-1