Samsung Electro-Mechanics CL21C2R5CBANNNC
Cap Ceramic 2.5pF 50V C0G 0.25pF SMD 0805 125°C Cardboard T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet36 pagine10 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Samsung Electro-MechanicsCL21C2R4CBANNNC
Cap Ceramic 2.4pF 50V C0G 0.25pF SMD 0805 125°C Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL21C2R7BBANNND
Cap Ceramic 2.7pF 50V C0G 0.1pF SMD 0805 125°C Paper T/R
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2.5pF 50volts C0G +/-0.25pF
Samsung Electro-MechanicsCL10C2R5CB8NNNC
CL10 Series 0603 50 V 2.5 pF ±0.25% Tolerance C0G Multilayer Ceramic Capacitor
0201 50 V 2.5 pF ±0.1 pF Tolerance C0G Monolithic Ceramic Chip Capacitor
50V 2.5pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Samsung Electro-Mechanics CL21C2R5CBANNNC fornite dai suoi distributori.
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 2.5pF ±0.25pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000025uF, Surface Mount, 0805
CAP CER 2.5PF 50V C0G/NP0 0805