Samsung Electro-Mechanics CL10C430JB8NNNC
CL10 Series 0603 43 pF 50 V ±5% C0G SMT Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet36 pagine10 anni fa
Future Electronics
Arrow Electronics
Parti correlate
50V 43pF C0G ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C390J5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000039uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10C470JB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 47 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
0603 50 V 47 pF ±5 % C0G Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitor
50V 47pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 39pF 5% C0G 50V 0603 Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Samsung Electro-Mechanics CL10C430JB8NNNC fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 43pF, Surface Mount, 0603 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 43pF 50V C0G 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
Chip Capacitor (MLCC) 0603 43pF ±5% 50V C0G(NP0)
Ceramic capacitor SMD; 0603; 43pF; 50V; NP0; 5%