Samsung Electro-Mechanics CL10C0R3BB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.3 pF, 50 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet36 pagine11 anni fa
Future Electronics
Arrow Electronics
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
50V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Samsung Electro-Mechanics CL10C0R3BB8NNNC fornite dai suoi distributori.
50V 0.3pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.3pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
CL10 Series 0.3 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.3pF ±0.1pF C0G NP0
Chip Capacitor (MLCC) 0603 0.3pF ±0.1pF 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 33.33% +Tol, 33.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000003uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.3PF 50V C0G/NP0 0603