Samsung Electro-Mechanics CL03C110JA3GNNH
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 11pF, Surface Mount, 0201 inch
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet36 pagine10 anni fa
Samsung SCT
Arrow Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Samsung Electro-Mechanics CL03C110JA3GNNH fornite dai suoi distributori.
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 11pF 25V C0G 5% SMD 0201 125°C Cardboard T/R
General, Standard, Normal, 125℃, 0201, RoHS