Ruilon RL0603E018M100K
Working voltage 18V, clamping voltage 50V, leakage current 1uA
Prezzo e stock
Descrizioni
Descrizioni di Ruilon RL0603E018M100K fornite dai suoi distributori.
50V 1pF@1MHz 18V 0603 Varistors ROHS