ROHM KTR18EZPF15R0
Res Thick Film 1206 15 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ROHM KTR18EZPF15R0.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
Scarica il simbolo ROHM KTR18EZPF15R0, l'impronta e i modelli STEP 3D dai nostri partner di fiducia.
Supply Chain
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-8ENF15R0V
Res Thick Film 1206 15 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
250mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 15Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-0715RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 15Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC1206FR-0715RL
PanasonicERJP08F15R0V
Res Thick Film 1206 15 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di ROHM KTR18EZPF15R0 fornite dai suoi distributori.
Res High Voltage Thick Film 1206 15 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 15Ohm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 15ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES, 15R, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 15ohm; Product Range: KTR Series; Voltage Rating: 500V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Toleran