Renesas X9317UV8IZ-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, tssop, 8Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9317UV8IZ-2.7
Documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Renesas X9317UV8IZ-2.7.
Integrated Device Technology
Datasheet14 pagine21 anni fa
Datasheet14 pagine21 anni fa
IHS
Renesas
Intersil
DigiKey
Proveniente daRenesas
Data di rilascioAug 11, 2025
Conforme all'IPCIPC-7351B
Revisione della guida di stileVersione 1.0 - Nov 1, 2024
Origine della scheda tecnicaVersione 10.01 - Mar 22, 2024
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 14-Pin TSSOP Tube
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Non-Volatile Linear Automotive 20-Pin TSSOP Tube
DIG POT; 50K, SPI, QUAD CHANNEL, 7-BIT, NONVOLATILE MEMORY, 20 TSSOP 4.4MM TUBE
Quad Digitally Controlled Potentiometer (XDCP); Low Noise, Low Power, SPI Bus, 128 Taps
Analog DevicesMAX5437EUD+
MAX5437 Series 128 Tabs SPI 62.5 kOhm Volatile SMT Digital POT - TSSOP-14
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Descrizioni
Descrizioni di Renesas X9317UV8IZ-2.7 fornite dai suoi distributori.
Digitally Controlled Potentiometer (XDCP™); MSOP8, SOIC8, TSSOP8; Temp Range: See Datasheet
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 50muA 4.4mm
Digital Potentiometer, 1 Func, 50000ohm, Increment/decrement Control Interface, 100 Positions, CMOS, PDSO8
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8TSSOP
50¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 100 1 2.7V Non-Volatile 5.5V Up/Down(U/D,INC,CS) Potentiometer TSSOP-8 3mm*4.4mm*900¦Ìm