Renesas X9250TS24IZ-2.7T1
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9250TS24IZ-2.7T1
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Renesas X9250TS24IZ-2.7T1.
IHS
Datasheet20 pagine21 anni fa
Datasheet20 pagine21 anni fa
Renesas
Intersil
Modelli CAD
Informazioni sul modello
Proveniente daRenesas
Data di rilascioAug 12, 2025
Conforme all'IPCIPC-7351B
Revisione della guida di stileVersione 1.0 - Nov 1, 2024
Origine della scheda tecnicaVersione 3.00 - Aug 29, 2006
Verifica
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
DUAL 100K DIGITAL POTENTIOMETER 2-WIRE SERIAL CONTROL INTERFACE 256 POSITIONS PDSO24
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 3mA 15.4mm 100kOhm
Digital Potentiometer (POT), Quad 256-Tap, with SPI Interface
Single Supply/Low Power/256-Tap/2-Wire bus | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 15.4mm 100kOhm
Descrizioni
Descrizioni di Renesas X9250TS24IZ-2.7T1 fornite dai suoi distributori.
Quad Digitally Controlled Potentiometer (XDCP™); SOIC24, TSSOP24; Temp Range: See Datasheet
Low Noise/Low Power/SPI Bus/256 Taps Quad Digitally Controlled Potentiometers
Digital Potentiometer, 4 Func, 100000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24