Recom Power RSO-123.3S
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 0.3A 1W 7-Pin SIP Module Tube
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Recom Power RSO-123.3S.
IHS
Datasheet5 pagine7 anni fa
Sager Electronics
Recom Power
element14 APAC
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Recom PowerRSO-1205S
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 7-Pin SIP Module Tube
Recom PowerRS3-123.3S
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 0.6A 3W 7-Pin SIP Tube
Recom PowerRSO-1212S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP8 1kV reg 2:1; V. In: 9-18; V. Out: 12; mA. Out: 83
MurataNDL1212SC
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 7-Pin SIP Module
Murata Power SolutionsNDL1205SC
NDL Series 2 W Single Output 5 V Isolated Through Hole DC/DC Converter
Murata Power SolutionsNDL1215SC
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.134A 2W 7-Pin SIP
Descrizioni
Descrizioni di Recom Power RSO-123.3S fornite dai suoi distributori.
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP8 1kV reg 2:1
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC 1kV REG 2:1 9-18Vin 3.3Vout
RECOM ISOLATED DC-DC CONVERTER, VIN 9 TO 18V DC, VOUT 3.3V DC, I/O ISOLATION 1000V
DC/DC Conv 9-18V:3,3V 300mA 1W SIP8
Dc-Dc Converter, Medical, 3.3V, 0.3A; Power Supply Applications:Medical; Input Ratio:2:1; Output Power Max:1W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:3.3V; Output Current - Output 1:300Ma; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Recom Power RSO-123.3S
DC/DC CONVERTER, 1W, 2:1, 3.3V; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:1; Input Voltage:9V to 18V; Power Rating:1W; Output Voltage:3.3V; Output Current:300mA; Approval Bodies:EN; DC / DC Converter Case Style:SIP; DC/DC Converter Mounting:Through Hole; Isolation Voltage:1kV; Input Voltage Max:18V; Input Voltage Min:9V