Ralec RTT038871FTP
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 8.87kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Ralec RTT038871FTP.
IHS
Datasheet11 pagine2 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Ralec RTT038871FTP fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8870ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
8870¦¸ ¡À1% 1/10W 0603