Panduit SE12P-TR0
Braided Cable Sleeve, 0.12 in Inside Dia., 1/4 in Max Bundle Dia., 200 ft, Black
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit SE12P-TR0.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.01%
Supply Chain
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Descrizioni
Descrizioni di Panduit SE12P-TR0 fornite dai suoi distributori.
Cable Accessories Braided Expandable Sleeving Polyethylene Terephthalate Black
Panduit SE12P-TR0 Braided Cable Hose Black Elastic Flexible Lightweight
Panduit SE12P-TR0 Braided Expandable Sleeving, 0.13" diameter (3.2mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 200 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.13" (31.8mm),Black