Panduit RFG10X8Y
Overall size of 10 x 8 (254.0mm x 203.2mm) allows for 8.2 x 6.2 (208.3mm x 157.5mm) capacity.
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit RFG10X8Y.
Master Electronics
Datasheet2 pagine14 anni fa
Sager Electronics
Supply Chain
Introduction Date2025-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Hammond1591DTBU
ENCLOSURE, BOX-LID, POLYCARBONATE, UL94V0,TRANSPARENT BLUE,5.9X3.2X1.96 IN,1591T
Hammond1591ETBU
Bud IndustriesBT-2724
Enclosure 6.73 in. H x 4.76 in. W x 2.17 in. D Non-Metallic Transparent Blue NEMA 4X
Bud IndustriesBT-2725
Bud Industries BT-2725 Enclosure, Clear Plastic, Blue, 8.7x5.7x2.2 in, BT Series
Enclosure 7.87 in. H x 4.72 in. W x 2.95 in. D Non-Metallic Transparent Blue NEMA 4X
Hammond1455RBTBU
1455 Plastic Polycarbonate Bezel Translucent - Blue Bezel 11.5062mm
Descrizioni
Descrizioni di Panduit RFG10X8Y fornite dai suoi distributori.
Raised Floor Grommet Air Sealing 10Inch x 8Inch Polycarbonate Navy Blue
PANDUIT RFG10X8Y 10" X 8" COOLBOOT RAISED FLOOR,NEW INSTALLATIONS,BLACK