Panduit LWC19-A-C20
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit LWC19-A-C20.
Sager Electronics
Datasheet1 pagina12 anni fa
Datasheet1 pagina14 anni fa
Newark
Electro Sonic
X-ON
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+158%
Supply Chain
Country of OriginUS
Parti correlate
PanduitTM3S8-M0
Panduit TM3S8-M0 Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
PanduitTM3S10-C0
Panduit TM3S10-C0 Cable Tie Mount, Screw-On, #10 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 100/Pack
PanduitSGTM2S8-C0
cable tie mount, black with a #8 (M4) screw. It is 0.66 inch (16.7 mm) long
Descrizioni
Descrizioni di Panduit LWC19-A-C20 fornite dai suoi distributori.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.85 in L, 100 PK
Ltchingwireclip, adh,.19"bdle, bl, pk100 Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC19-A-C20
Adhesive backed latching wire clip .19 (4.8mm) bundle black.
Panduit Sales Corp LtchingwireclipAdh19inBdleBlPk100
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Black. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond.