Panduit HSTTV09-Q
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLACK
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit HSTTV09-Q.
IHS
Datasheet1 pagina10 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginKorea Republic of
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2021-01-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-09-30
Parti correlate
HEAT SHRINK TUBING, LNG 1.22M, SHRINK RATIO 2:1, INNER DIAM 0.09IN, HSTT SERIES
PanduitHSTT06-Q
Thin wall heat shrink on 25 foot reel .06 (1.6mm) diameter black cross-linked polyolefin.
Alpha WireF2213/32 BK103
Fit Shrink Tubing Black 25X4 Feet Irradiated Polyolefin 3/32" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
PanduitHSTT05-Q
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 1.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
Alpha WireF2213/32 BK061
Heat Shrink Tubing, 3/32IN, 2:1, Black, XLPO, 6IN(x32)
TE Connectivity / Raychem6264044003
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Descrizioni
Descrizioni di Panduit HSTTV09-Q fornite dai suoi distributori.
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.09 in.; 25 ft. long; Black
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin VW-1 .09 (2.4mm) Dia