Panduit HST0.4-6-XY
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Thick
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit HST0.4-6-XY.
Electro Sonic
Datasheet2 pagine13 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-86.09%
Supply Chain
Country of OriginCA
Parti correlate
Panduit HST0.8-6-XY Heat Shrink, Thick Wall, Adhesive Lined, 0.75" Dia x 6"L, Blk, 10Pcs
TUBING, HEAT SHRINK, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 6" L, 2:1 SHRINK RATIO
TE Connectivity / RaychemSST-6-07/FR/97
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, 19.05 ID Before Shrink, 3:1 Shrink Ratio
Thin-Wall multi Purpose Heat Shrink Tubing, 1.60mm Inside Diameter (As Supplied), Black, 0.152m Length
Descrizioni
Descrizioni di Panduit HST0.4-6-XY fornite dai suoi distributori.
Thick wall adhesive lined .4 (10.2mm) diameter 6.0 (152.4mm) length adhesive lined black cross-linked polyolefin 10 pc. package quantity.
Adhesive-Lined Heat Shrink Tube, 3:1, Po; Shrink Ratio:3:1; I.d. Supplied - Imperial:0.4"; I.d. Supplied - Metric:10.2Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Black; Length - Imperial:6"; Length - Metric:152Mm; Product Range:Hst Series Rohs Compliant: Yes |Panduit HST0.4-6-XY