Panduit CCS31-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .31 (7.9mm) bundle black bulk package.
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit CCS31-S8-M0.
JRH Electronics
Datasheet1 pagina9 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+103%
Supply Chain
Country of OriginUS
Parti correlate
PanduitCCS19-S8-M
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.43 in L, 1000 PK
Fixed diameter cable clamp 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
Descrizioni
Descrizioni di Panduit CCS31-S8-M0 fornite dai suoi distributori.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Black, 0.695 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).