Panduit CCH69-S10-C
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit CCH69-S10-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pagina20 anni fa
Datasheet1 pagina14 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.00%
Supply Chain
Country of OriginUS
Parti correlate
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Natural, 0.705 in L, 100 PK
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
Descrizioni
Descrizioni di Panduit CCH69-S10-C fornite dai suoi distributori.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.