Panduit ABM112-AT-C0
Cable Tie Mount, Adhesive, Screw, 3.7 mm, Black, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), 28.6 mm, 28.6 mm
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panduit ABM112-AT-C0.
Electro Sonic
Datasheet2 pagine14 anni fa
Sager Electronics
Master Electronics
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+27.58%
Supply Chain
Country of OriginUS
Parti correlate
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitFCM1-A-T14
Panduit FCM1-A-T14 Latching Flat Cable Mount, Adhesive, Nylon 6.6, 1"x1.21", Gray, 200Pc
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
Descrizioni
Descrizioni di Panduit ABM112-AT-C0 fornite dai suoi distributori.
Panduit ABM112-AT-C0 Cable Tie Mount, 4-Way, Nylon 6.6, Adhesive Back, 1.12"x1.12", Blk, 100Pcs
PANDUIT ABM112-AT-C0 CABLE TIE MOUNT, ADH, 1.12", W,100/PACK,ROHS, PK 100
Cable Accessories Adhesive Backed Cable Tie Mount Nylon 6.6 Black
Panduit Cable Tie Mount, Hi Temp Adh., 1.12"x1.1 4-Way adhesive backed cable tie mount, high temp, 1.12"x1.12" (28.5mm x 28.5mm), nylon 6.6, weather resistant, black, standard package.
CABLE TIE MOUNT, NYLON 6.6, 28.6MM, BLK; Mount Fixing Type: Adhesive, Screw; Mounting Hole Dia: 3.7mm; Mount Colour: Black; Mount Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Length: 28.6mm; Width: 28.6mm; Height: 4.1mm; Product Range:
The 4-way adhesive backed cable tie mount in black is mounted with acrylic adhesive tape. It is 1.12 long x 1.12 wide (28.6 x 28.6 mm) and made of weather-resistant nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness.
Cable Tie Mount, High Temperature Adhesive, 1.12 Inches x 1.12 Inches (28.5 mm x 28.5 mm). Superior adhesive for long term reliability. 2-up mount configuration speeds liner removal and installation. Four-way cable tie entry for easy orientation of wires and cables. Adhesive backing allows routing of wires and cables where mounting holes cannot be drilled. Use with Panduit cable ties for a complete wire routing solution. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Use with Miniature through Standard Cable Ties. Color is Black.