Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-Z
TXS Series 1 A DPDT 4.5 VDC 2 Coil Latching SMT General Purpose Signal Relay
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-Z.
Electro Sonic
Datasheet7 pagine26 anni fa
Datasheet7 pagine17 anni fa
element14
Factory Futures
Panasonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+79.85%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicTXS2-L2-4.5V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 289¦¸ 15.6mA 110V@DC DIP
Very High Sensitivity Relay, 50 mW Nominal Operating
PanasonicTXS2SS-4.5V-Z
RoHS Compliant DC MOMENTARY DC General Purpose Relay 0.8dB 750Vrms 30W@110VDC 405Ohm
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 5VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
5ms 5ms 1A 60V 5V SPDT(1 Form C) 167¦¸ 30mA 125V DIP 12.5mm*7.5mm*10mm
Electromechanical Relay DPDT 1A 5VDC 166.7Ohm Through Hole
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-Z fornite dai suoi distributori.
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 289¦¸ 15.6mA SMD , 15mm*9.4mm
TXS Relay (SMD SA type 2-coil latch T&R)
Relay Signal DPDT 4.5VDC Solder Surface Mount T/R
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD
SIGNAL RELAY, DPDT, 4.5VDC, 1A, PCB
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY SMD/SMT
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.015A (Coil), 4.5VDC (Coil), 70mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight
Relay, Signal, Dpdt, 30Vdc, 1A; Coil Voltage:4.5Vdc; Contact Configuration:Dpdt; Contact Current:1A; Product Range:Tx-S Series; Relay Mounting:Surface Mount; Coil Type:Latching Dual Coil; Relay Terminals:Solder; Contact Voltage Vac:-Rohs Compliant: Yes |Panasonic TXS2SA-L2-4.5V-Z