Panasonic TXS2SA-L2-4.5V
TXS Series General Purpose 1 A DPDT 4.5 VDC 2 Coil Latching SMT Signal Relay
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic TXS2SA-L2-4.5V.
Electro Sonic
Datasheet7 pagine26 anni fa
Datasheet7 pagine17 anni fa
Newark
Panasonic
element14
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-23.76%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2005-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicTXS2-L2-4.5V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 289¦¸ 15.6mA 110V@DC DIP
Very High Sensitivity Relay, 50 mW Nominal Operating
PanasonicTXS2SA-4.5V
Relay; 1 A @ 30 VDC; Small Polarized; 1000 Megohms (Min.) @ 500 VDC; 2 Form C
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 5VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
5ms 5ms 1A 60V 5V SPDT(1 Form C) 167¦¸ 30mA 125V DIP 12.5mm*7.5mm*10mm
Electromechanical Relay DPDT 1A 5VDC 166.7Ohm Through Hole
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic TXS2SA-L2-4.5V fornite dai suoi distributori.
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 289¦¸ 15.6mA 110V@DC SMD 15mm*9.4mm
TXS Relay (SMD SA type 2-coil latch)
Relay Signal DPDT 4.5VDC Solder Surface Mount Tube
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD
RELAY LATCH 1A 4.5VDC 70MW SMD
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY SMD/SMT
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.015A (Coil), 4.5VDC (Coil), 70mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight
SIGNAL RELAY, DPDT, 4.5VDC, 1A, SMD; Coi; SIGNAL RELAY, DPDT, 4.5VDC, 1A, SMD; Coil Type:DC; Contact Configuration:DPDT; Contact Current Max:1A; Contact Voltage DC Nom:30V; Coil Voltage VDC Nom:4.5V; Coil Current:15.6mA; Coil Resistance:289ohm; Coil Power Cont:70mW